VDS Sunucu: Yüksek Performanslı Sanal Sunucu

ESX sanallaştırma mimarisi ve SSD disk ile optimize edilmiş yüksek performanslı sanal sunucu ve VDS seçenekleri Respanet'te...
tick
Ücretsiz Kurulum ve Taşıma Desteği
tick
%100 SSD Disk Mimarisi
TÜRKİYE LOKASYON SANAL SUNUCU
TR-CNT001
39,90 TL
Aylık
1 CoreCPU
2 GBDDR3 RAM
20 GBSSD PRO
TR-CNT002
54,90 TL
Aylık
1 CoreCPU
4 GBDDR3 RAM
50 GBSSD PRO
TR-CNT003
74,90 TL
Aylık
2 CoreCPU
6 GBDDR3 RAM
70 GBSSD PRO
TR-CNT004
94,90 TL
Aylık
3 CoreCPU
8 GBDDR3 RAM
100 GBSSD PRO
TR-CNT005
129,90 TL
Aylık
4 CoreCPU
12 GBDDR3 RAM
120 GBSSD PRO
ALMANYA LOKASYON SANAL SUNUCU
CNT001
49,90 TL
Aylık
1 CoreCPU
2 GBDDR3 RAM
20 GBSSD PRO
CNT002
59,90 TL
Aylık
1 CoreCPU
4 GBDDR3 RAM
50 GBSSD PRO
CNT003
79,90 TL
Aylık
2 CoreCPU
6 GBDDR3 RAM
70 GBSSD PRO
CNT004
99,90 TL
Aylık
3 CoreCPU
8 GBDDR3 RAM
100 GBSSD PRO
CNT005
139,90 TL
Aylık
4 CoreCPU
12 GBDDR3 RAM
120 GBSSD PRO

Karar veremiyor musunuz? Hemen Bizi Arayın!

Satış öncesi destek için 0 (258) 220 28 70 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Güvenilir Veri Merkezleri

Respanet sunucuları Litvanya, Almanya ve Türkiye lokasyonlu sunuculardır. Türkiye've Avrupa'nın en güvenilir veri merkezlerinde sunucular barındırılmaktadır.

Yüksek Performanslı VDS

Sahip olduğumuz tüm sanal sunucu birimleri ve donanımları son teknoloji ile üretilmiştir. 99% Uptime oranıyla çalışmakta ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Kurumsal Destek

Respanet, müşterilerine en üst düzeyde 7/24 destek hizmeti vermektedir. Bireysel ve kurumsal müşteri ayırt etmeden verdiğimiz destek ile her zaman yanınızdayız.

 

Yüksek Performanslı Sanal Sunucular

Türkiye, Almanya veya Litvanya lokasyonlu olarak edinebileceğimiz sunucularımız ortalama 2 saat içerisinde hazırlanarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Son Teknoloji Donanımlar

Sunucularımızda donanım olarak en son teknolojiyi kullanarak maksimum faydayı elde etmenizi sağlıyoruz.

cPanel&WHM Türkçe

Dünyanun en meşhur panel sistemlerinden biri olan cPanel ve WMH'yi sizlere sağlayarak kolay sunucu yönetimini sizlere sağlıyoruz..


Yedekli Network Altyapısı

Yedekli network altyapısına sahip olan sunucularımız sayesinde çalışmalarınıza kesintisiz devam edersiniz..

Sunucu Yönetimi Desteği

Sunucu konusunda profesyonel olan uzmanlarımız sunucularınızın yönetimi konusunda sizlere destek hizmeti sunar.


Uptime Garantisi

Kullandığınız network için %99.9, donanım için se %99.8 uptime garantisi veren Türkiye'de sayılı hosting/sunucu firmalarındanız.

100 Mbit Bant Genişliği

100 Mbit bant genişliğiyle sizlere daha hızlı ve ücretinizin karşılığını alabileceğiniz bir hizmet sunmaktayız.

Respanet Farkıyla VDS Sunucu

Oyunları ya da istediğiniz bütün uygulamaları maksimum hız ile çalıştırabileceğiniz sanal sunucu barındırma hizmetlerimizi detaylı olarak inceleyin! Respanet uzmanları tarafından özelleştirilmiş VDS Hosting hizmetiyle sektörün en hızlı oranlarına ulaşabilirsiniz. Sizin için hızlı bir altyapı, tam erişim, kısıtsız tam performans, kolay kontrol paneli, DDoS koruması ve daha fazlasını hazırladık. Size özel olarak tahsis edilen sanal sunucu performans ve güvenirlik ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacaktır. Kaynaklarınızı başkasıyla paylaşmayın yüksek performansa yenilikçi teknolojinin sunduğu imkanlarla erişin!

Sizin için maksimum verimi sunan Respanet ile sıradan, yavaş ve işlevsiz barındırma seçeneklerinden uzak durun! Profesyonel ekibimiz tarafından optimize edilen hizmetlerimiz için kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Gelişmiş ödeme sistemleriyle saniyeler içinde siparişinizi oluşturun ve sizin için siparişinizi hemen hazırlamaya başlayalım. Seçim yaparken tek bir bölgeye bağlı kalmanıza gerek yok! Hizmetiniz ve girişiminiz için en uygun olan bölgeyi kolayca seçebilir, sizin için zenginleştirdiğimiz onlarca farklı seçeneği kullanabilirsiniz. Bütün bölgelerde maksimum verim, tam kararlılık, üstün performans ile size hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yüksek Performanslı Sanal Sunucu Seçenekleri

Sınırlayıcılar olmadan sanal sunucu çözümlerine tam anlamıyla ulaşmanıza izin veren bir sistem kurduk! VDS sunucu olağanüstü performans isteyen kullanıcılar için VPS’den çok daha iyi çözümler sunabilir. Respanet uzmanları sektörün önde gelen teknik ekiplerinden oluşuyor! Sununuzun maksimum verimliliğe sahip olması için uzun yıllardır CenOS, Fedora, Ubuntu ve Linux gibi sistemlerde uzmanlaşmaya ve deneyim kazanmaya devam ediyoruz. Tam performansa rahatça ulaşabileceğiniz VDS Sunucu için istediğiniz takdirde yönetimi ve yapılandırmayı biz devralabiliyoruz. Özel altyapı kullanan VDS Server hizmetimiz; kararlılık, verim, performans isteyen müşterilerimizin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Maksimum performansa sahip olan sanal olarak tahsis edilen sanal server hizmetlerimiz, oyun sunucuları için özel bir hız verimliliği sunar. Kullanıcılara sağladığınız yüksek işlem hızları, düşük pingler, hızlı sorgu özelliğiyle rakiplerinizden sıyrılmak ister misiniz? O zaman size rekor yükleme süreleri ve rekor performans sunabileceğimiz VDS Sunucu hizmetlerimizi daha yakından inceleyin. Sizi tercih edenlere en iyisini verin.

İşletmenizin maliyetlerini dedicated barındırma hizmeti yerine VDS olarak seçerek güçlü ve daha maliyetli bir alternatifi seçmiş olursunuz. Respanet uzmanlarının sizin için daha düşük maliyetle yüksek performans sunmasına izin verin, güçlü iş ortağınız olalım.

Türkiye ve Almanya Lokasyonlu VDS Sunucu

Respanet’te kısıtlı seçenek yok! Tek bir lokasyona bağlı VDS Server hizmeti almanıza gerek yok. Sizin isteğinize göre Türkiye Lokasyon sunucu da sunuyoruz. Tercih ettiğiniz sunucularda güvenlik duvarı, veri şifreleme, kaynak kullanım ayrıntıları, profesyonel yapılar, teknik destek, tier3 veri merkezi, %99 uptime, gelişmiş panel ve daha fazlasını sizin için optimize edebiliyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimize onlarca farklı seçeneği sunuyor, kendileri için en iyi hizmeti almalarını sağlıyoruz.

Sanal sunucu hizmetlerinde seçim yaparken lokasyon seçimleri büyük önem taşıyor. Yanlış lokasyon seçimi yapan binlerce girişim bunu telafi etmek için yüksek maliyetli durumların içine girmek durumunda kalabiliyor. Biz sizin bu tür durumlardan tamamen uzak kalabilmeniz için farklı lokasyonlarda seçim yapmanızı sağlıyoruz. Hizmetiniz için en yüksek performansı sağlayacak olan lokasyonu seçin ve başlayalım! Dünyanın en iyi veri merkezlerinde sunduğumuz sunucu hizmetlerimiz için fiyat rekabetinde oldukça iddialıyız. Sanal Server seçimi yapmadan size sunulan rekabetçi donanımlarımızı mutlaka inceleyin!

Ucuz VDS Server Seçenekleri

Respanet uzmanları ucuz, kaliteli, hızlı bir sanal sunucu performansını müşterilerine sunmak için büyük çaba gösterdi. Sizin için hazırlanan 24’den fazla temel özelliğe sahip olan sunucuları, fiyat – performans garantisiyle Respanet.com.tr üzerinde hemen inceleyin!

Bulut sunucular için temel bir yapı oluşturan VDS Sunucular üstün bir performans sunmak için oldukça kusursuz altyapıya sahiptirler. Avrupa ve Türkiye’nin en iyi sanal sunucularını müşterilerimize SSD Disk yapısı ve sınırsız 100 mbit / s anlık ağ bağlantısıyla ulaştırıyoruz. Almanya Lokasyon Sunucu seçeneklerimizi değerlendirmek için bizimle satış öncesi iletişime geçebilir, tüm sorularınızı profesyonellere yöneltebilirsiniz. Müşterilerimize uyguladığımız fiyat politikasıyla, müşterilerimizin bulunduğu piyasa içerisinde daha rekabetçi olma şansı tanıyoruz. Gücünü ve performansını bizden alan müşterilerimizi aynı zamanda fiyat politikamızla adil bir şekilde desteklemeye devam ediyoruz. Sunucularımızı deneyen müşterilerimizin %98’i bizden memnun olduklarını ve çalışmaya devam edeceklerini dile getiriyorlar.

Yüksek Uptime Oranı: %99

İnternet milyonlarca trafiğin saniyeler içerisinde gerçekleştiği büyük bir pazar! Her saniye yeni potansiyel müşterileriniz internet üzerinde size ulaşmaya çalışıyor. Bu sırada olmasından korkulan şey elbette ‘’kesintiler’’! Respanet geliştirdiği ve desteklediği sistemlerle %99 uptime oranını müşterileri için sunar. Her saniye rakiplerinizle online bir şekilde mücadeleye devam edebilmeniz için üstümüze düşen her şeyi yapıyoruz! Unutmayın bizim için kesintisiz performans demek; verimlilik, hız, kararlılık ve daha fazlasının aynı anda devam etmesi anlamına geliyor. Bu nedenle kullanıcılarımıza kesintisiz hizmeti her daim maksimum performansla sunmaya özen gösteriyoruz. Deneyimlerimizi ve öğrenme hevesimizi müşterilerimiz için kullanarak, kesintisiz performansı sürekli hale getirecek altyapımızı her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.

Bütün aksiliklerin olası olduğu online dünyada sizi korumak için önlemler ve geliştirmeler yapmayı asla unutmuyoruz! Yüksek devamlılık oranıyla sunduğumuz VDS Sunucu hizmetlerini kurumsal firmalar, e ticaret platformları, uygulama sahipleri ve birçok farklı kişi kullanabilir. Hizmetiniz için VDS mi VPS mi? Sorusunu soruyorsanız sizin sorularınıza profesyonel destek sağlayacak destek ekibimize hemen ulaşmalısınız.

Yüksek uptime sahip olan barındırma hizmetlerimiz için istediğiniz durumlarda Ek IP adresi satın alabilir, SaS diski için talep oluşturabilirsiniz. Talep ettiğiniz durumlarda sizin için opsiyonel yedekleme hizmeti sunuyoruz. Müşterilerinize sunduğunuz kesintisiz performansı arka planda da yeni donanımlar ve hizmetlerle güçlendirmek isterseniz, sizin için sunduğumuz onlarca farklı opsiyonel seçeneği değerlendirebilirsiniz. Hizmetinize daha iyi hâkim olmak, işlerin kontrolünü elinize almak için monitörleme hizmetlerimizden faydalanabilir, bütün ekstra istekleriniz için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için sunduğumuz şeffaf hizmet sözleşmesini inceleyerek, kesintisiz barındırma hizmetinizin kullanımı öncesinde daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Hızlı ve Stabil Sanal Sunucu

Bir müşteri olarak sürekli ya da ilk defa ziyaret ettiğiniz siteden beklentiniz nedir?’’ Bu sorunun cevabına Avrupalı kullanıcılar sırasıyla; hız, güvenirlik ve stabil performans diyor. Respanet size stabil ve özel bir hizmet sunmak konusunda oldukça iddialı adımlar atıyor. Kendimizi Xeon İşlemcili, SSD diskli yüksek performans sunucularla geliştirirken aynı zamanda kullanıcıların kolay kontrol panellerine sahip olmasına dikkat ediyoruz. Bütün bunları ve daha fazlasını cazip fiyatlarla sunmak için ise büyük bir çaba sarf ediyoruz! Unutmayın, sizin devamlı başarınızı önemsiyoruz ve hedeflerimizi buna göre oluşturuyoruz.

Mutlu müşterilerle ve stabil VDS Server hizmetleriyle her geçen gün daha büyümeye devam ediyoruz. Sunucularımızın Tier3 veri merkezlerinde, yedekli elektriğe sahip olmasını, hat ve soğutma sistemlerinin yenilikçi bir şekilde kurulmuş olmasını sağlıyoruz. Sunduğumuz bütün hizmetlerde performansımızı rakiplerimizin çok daha ilerisine koyabilmenin haklı gururuyla gelişmeye devam ediyoruz.

Fiyatlandırma politikamızda birden fazla parametreye dikkat ediyoruz! Müşterilerimizin her zaman ihtiyacı olanı almasına önem gösteriyoruz. Bu sayede olması gerekenden daha fazla ya da daha az hizmet almanıza gerek yok. Bütçenizi tam olarak ihtiyacınız olan sanal sunucu için harcamanızı önemsiyoruz. Hizmet satın alırken destek ekibimizden ihtiyaçlarınıza göre bir paket oluşturmasını isteyebilirsiniz. Sizin için önceden hazırlanan paketlerde yapılmasını istediğiniz değişikler içinde uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin En İyi Datacenterı Koruması Altında

Müşterilerinize güvenilir bir hizmet vermek, projenizi koruma altına almak, güvenilir hizmetle karşı karşıya olmak oldukça sizin için oldukça önemli! Bunun farkındayız ve bu nedenle Türkiye’nin en iyi datacenterlerinde sunduğumuz hizmetleri koruyoruz. Sürprizlere ve kötü durumlara yer vermemek için birden fazla önlem alıyor, yaptığımız tercihlerle tutumumuzu destekliyoruz. Aldığımız önlemler hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendiriyor, sizi tercih eden ya da edecek müşterilerinizin güvenli bir tercihle korunduğunu gösteriyoruz.

Veri merkezi seçimlerimizde titiz ve seçici davranıyoruz bu sayede size onlarca farklı yan hizmeti ücretsiz ya da üstün performanslı seçeneklerle sunabiliyoruz. Satış öncesi ekibimizi arayarak Türkiye’de ya da yurt dışında bulunan sanal sunucu hizmetimizle ilgili sorular sorabilir, kişiselleştirilmiş hizmetiniz için uzman teklifler alabilirsiniz.

Respanet uzmanları kullandığı Yedekli Network Altyapısı ile yaşadığınız en kötü durumlarda bile proaktif yaklaşım gösterebiliyor. Sizi uzun süreli kesintilerden korurken, verilerinizin her zamankinden daha güvenli olmasını sağlıyoruz. Bütün bu korunaklı ve özel hizmetinizi kullanırken kolay yönetim panelleriyle karşı karşıya kalacağınızın garantisini veriyoruz. Eski, karışık, işlevsiz yönetim panelleri yerine gelişmiş, kolay, yenilikçi yönetim panelleriyle karşı karşıya kalın. Son teknolojiye sahip olan donanımlarımızı sizin için geliştirmeye devam ediyoruz.

7 / 24 Müşteri Hizmetleri

Respanet kullanıcıları için bireysel ve kurumsal destek hizmetleri günün 24 saati devam ediyor! Profesyonel ve proaktif çözümleri size sunarken, yalın, açık ve işlevsel olmaya özen gösteriyoruz. 2 Saate kadar teslim edebildiğimiz sanal sunucu paketlerimizden faydalanmak, teknik ekibimize sorularınızı sormak için hemen kolayca kayıt işlemlerini tamamlayın! Yenilikçi teknolojiyi yönetme yeteneğine sahip, çözüm üretme konusunda alanında en iyilerden oluşan uzman ekibimiz, stoklarla sınırlı olan barındırma hizmetlerini size ulaştırıyor. Ölçülü müşteri alım politikamızla her zaman tam ve hızlı desteğe kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. İşlem yoğunluğuna göre destek taleplerinizi sıraya alarak, doğrudan çözüme ulaşmanız için çaba gösteriyoruz. Respanet müşteri politikası gereği bütün müşterilerine verdiği hizmetin belirli standartların üstünde ve stabil olmasını sağlar. Bu sayede aldığınız tüm hizmetler için üstün ve hızlı destek hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Respanet kullanıcılarının cPanel / WHM belgeleri, sunucu durumu ve bakım haberleri, destek sistemi, faturalama, paket ekleme ve etki alanı kaydetme, yönlendirme sistemi, web crafter ve daha fazlasına online olarak ulaşmasını sağlar. Sunduğumuz online destek hizmetlerinin yanında sistemle ilgili tüm güncellemelerden anında haberdar olmanız için farklı iletişim kanallarını kullanıyoruz! Bütün bakım, yönetim ve diğer işlevleri sizin için sunulan alanlardan kullanabilir, kolayca yönetebilirsiniz.

Satış öncesi destek ekibimiz paket oluşturmanızı ya da hizmet hakkında kafanızda yer alan soru işaretlerini gidermeniz için sizlere uzman destek sağlıyor. Profesyonel bir destekten tam olarak faydalanmak için satış öncesi ekibimizi arayarak sipariş oluşturabilir, sorularınızı yönetebilirsiniz.

Destek ekibimizden ya da sitemiz üzerinden sanal sunucu hizmetlerinde ek olarak sunduğumuz düzenli yedekleme, spam sistemleri, SSL desteği, hız optimizasyonu sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Canlı destek ekibimizle telefonla görüşmek için müsait olmadığınız durumlarda sitemizin sağ alt köşesinde yer alan temsilcimizle tek tıkla iletişime geçebilir, siparişiniz için destek alabilirsiniz.