Dedicated Server

RespaNET ile hızlı, güçlü ve kesintisiz fiziksel sunucu deneyimini yaşayın!
tick
Ücretsiz Kurulum ve Taşıma Desteği
tick
Sıfır Donanım Garantisi!
intel_icon
Intel XEON İşlemciler
parca_icon
Donanım Garantisi
intel_icon
100 MBit/s Trafik
Paketlerimiz arasında sizlere uygun bir paket yoksa, canlı desteğimiz ile bağlantı kurup isteğinize göre teklif alabilirsiniz.
CPU
RAM
Disk
Trafik
Lokasyon
Hat/Port
Ücret
RN-1
CPU
İntel Core i7-2600K
RAM
16 GB
DDR3 RAM
DİSK
120 GB
SSD
TRAFİK
Limitsiz
Trafik
LOKASYON
Türkiye
Lokasyon
HAT/PORT
1 Gbit Port
100 Mbit
ÜCRET
300 TL
+ KDV
RN-2
CPU
İntel Core i7-3770
RAM
32 GB
DDR3 RAM
DİSK
240 GB
SSD
TRAFİK
Limitsiz
Trafik
LOKASYON
Türkiye
Lokasyon
HAT/PORT
1 Gbit Port
100 Mbit
ÜCRET
360 TL
+ KDV
RN-5
CPU
İntel Core i7-7700
RAM
32 GB
DDR4 RAM
DİSK
240 GB
SSD
TRAFİK
Limitsiz
Trafik
LOKASYON
Türkiye
Lokasyon
HAT/PORT
1 Gbit Port
100 Mbit
ÜCRET
530 TL
+ KDV
RN-6
CPU
İntel Core i7-8700
RAM
32 GB
DDR4 RAM
DİSK
240 GB
SSD
TRAFİK
Limitsiz
Trafik
LOKASYON
Türkiye
Lokasyon
HAT/PORT
1 Gbit Port
100 Mbit
ÜCRET
580 TL
+ KDV
RN-7
CPU
İntel Core i7-7700
RAM
64 GB
DDR4 RAM
DİSK
2x240 GB
SSD
TRAFİK
Limitsiz
Trafik
LOKASYON
Türkiye
Lokasyon
HAT/PORT
1 Gbit Port
100 Mbit
ÜCRET
750 TL
+ KDV
RN-8
CPU
İntel Core i7-8700
RAM
64 GB
DDR4 RAM
DİSK
2x240 GB
SSD
TRAFİK
Limitsiz
Trafik
LOKASYON
Türkiye
Lokasyon
HAT/PORT
1 Gbit Port
100 Mbit
ÜCRET
850 TL
+ KDV
RN-9
CPU
İntel Xeon 2x5650
RAM
64 GB
DDR3 RAM
DİSK
1 TB
SATA
TRAFİK
Limitsiz
Trafik
LOKASYON
Türkiye
Lokasyon
HAT/PORT
1 Gbit Port
100 Mbit
ÜCRET
550 TL
+ KDV
RN-10
CPU
İntel Xeon 2x5675
RAM
64 GB
DDR3 RAM
DİSK
1 TB
SSD
TRAFİK
Limitsiz
Trafik
LOKASYON
Türkiye
Lokasyon
HAT/PORT
1 Gbit Port
100 Mbit
ÜCRET
650 TL
+ KDV

Paketlerimiz arasında sizlere uygun bir paket yoksa, canlı desteğimiz ile bağlantı kurup isteğinize göre teklif alabilirsiniz.

Karar veremiyor musunuz? Hemen Bizi Arayın!

Satış öncesi destek için 0 (258) 220 28 70 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Üstün Veri Merkezi

Sunucularımız Türkiye - Almanya - Litvanya'de bulunan veri merkezlerinde güvenli ve kurumsal donanımlar üzerinde barındırılmaktadır.

Yüksek Performans

Tüm sunucularımız ve buna bağlı donanımlarımız yüksek performans ile kesintisiz çalışabilecek şekilde optimize edilmiştir.

Kurumsal Destek

Bireysel ve kurumsal müşteri ayırımı yapmadan çalışanlarımız siz değerli müşterilerimize profesyonel ölçüde hizmet vermektedir.

 

Yüksek Performanslı Fiziksel Sunucular

Respanet, dedicated server hizmetleri ile yeni nesil, güçlü ve profesyonel barındırma teknolojilerini bir araya getiriyor. Son dönemlerde modern ve hızlı bir web sitesi erişimi için en çok tercih edilen teknolojiler Respanet’in güçlü alt yapısının temellerini oluşturuyor. Sizler için hem teknik anlamda son derece profesyonel, hem de erişilebilir ve kolayca kontrol edilebilir bir barındırma hizmeti sağlıyoruz. Bunu sağlarken ise yüksek performanslı fiziksel sunuculardan destek alıyoruz.

Türkiye, Almanya ve Litvanya’da yer alan merkezlerimizde büyük bir özen ve dikkat ile korunan depolarımız, ziyaretçilerinize en iyi hız ve deneyimi sağlayabilmeniz için çalışıyorlar. Siz de dedicated server alanında hizmet almak, hedef kitlenize yakın Türkiye lokasyon sunucu seçeneklerinden yararlanmak ve yedi gün yirmi dört saat aktif olan destek alternatifleri sayesinde güvende hissetmek istiyorsanız, Respanet kesinlikle doğru tercih!

Yüksek düzeyde CPU

Her zaman performansın adresiyiz! Sitenizin hızı, yüklenme performansı ve barınma hizmetleri doğrultusunda sahip olacağı bellek sizin için önemliyse, dedicated server teknolojilerimiz ve doğrudan sizin için ayırdığımız fiziksel sanal sunucu doğru bir seçim olabilir. Intel Core İ7 ve İntel Xeon 2X5675 teknolojileri, sizlere vereceğimiz güçlü bağlantının temellerini oluşturuyor.

Yüksek RAM

Hızınızın gücü satın aldığınız dedicated server’in gücünden gelir. 16, 32 ve 64 GB Ram seçeneğine sahip olan paketlerden hangisini dilerseniz onu satın alabilirsiniz. Yapacağınız tercih konusunda emin değilseniz hemen bizi arayın. 0258 220 28 70 numarasını arayarak operatör desteğimiz ile görüşebilirsiniz.


Sınırsız Trafik

Sizin için sunduğumuz dedicated server hizmetlerimizin tamamında sınırsız trafik desteği sözü veriyoruz. Lokasyonu doğrudan Türkiye’de olan fiziksel barındırma teknolojilerimizin tamamı, tarayıcıların gönderdikleri taleplere en hızlı yanıtları almasını sağlıyor. Unutmayın, hedef kitlenize ne kadar yakınsanız, SEO bakımından güçlü sonuçlar almanız o kadar mümkün olabilir!

100 Mbit Bant Genişliği

Sitenizdeki içerikleri bant genişliği problemi dolayısıyla durmadan küçültmek zorunda kalmayın. Ödediğiniz paranın karşılığını almanız bizim için önemli. Sunduğumuz 100 Mbit bant genişliği sayesinde size ne gerekiyorsa Respanet onu sunar!


Uptime Garantisi

Siteniz her zaman internet bağlantısı ile erişilebilir durumda mı? Hey, downtime’ları hesaba katmak bazen can sıkıcı olabilir! Sitenizin aldığınız hosting hizmetinin yetersizliğinden dolayı ‘’bağlantıdan düştüğü’’ anlar downtime süresi olarak adlandırılır. Bu yüzden aldığınız hizmetin yüksek uptime süre garantili olduğundan emin olmak zorundasınız. Bizler Respanet olarak yüzde 99.9 uptime süresini garanti ediyor ve elbette yüzde yüz için çalışıyoruz. Bunu sağlamak için güçlü alt yapımızı durmadan geliştiriyor, çeşitli konfigürasyonlar ile işlemci desteğini maksimize ediyoruz.

Türkiye Lokasyon Sunucu

Evet, doğru duydunuz! Veri merkezimiz Türkiye’nin en gözde bölgelerinden birinde özel olarak korunmakta ve cihazlara zarar verebilecek her türlü faktöre karşı güvenlik önlemleri altında muhafaza edilmektedir. Elbette sizler için Almanya merkezli lokasyona sahip olan dedicated server hizmetleri de sunuyoruz.

Yüksek Uptime Oranlı Dedicated Server Çeşitleri

 1. Yüksek uptime oranı, sitenizi ziyaret eden kullanıcıların sitenize erişememe problemini deneyimleme olasılığını azaltır. Kolayca sitenize erişen ziyaretçileriniz, olumsuz bir marka algısına sahip olmazlar ve bu sayede ‘’geri dönme’’ oranlarını arttırmış olursunuz. Bu kavramı bir yerden hatırlıyoruz: Retention!
 2. Yüksek uptime oranı, Google bot’larının da sitenizin yüksek bir kullanıcı deneyimi (UX – user experience) sunduğuna ikna olmasına yardımcı olur. Google bot’lar da sitenizi kimi zaman normal bir kullanıcı hareketi ile gezinir. Bu gezinme sırasında barındırma hizmetindeki aksamalar sebebiyle sitenize erişilememesi, kullanıcı deneyimi konusunda oldukça eksi bir puandır.
 3. Eğer ticari bir işletmeyseniz ve e-ticaret siteniz üzerinden satış gerçekleştiriyorsanız, oluşan her dowtime, yani bağlantı kopması, direkt olarak kaybedilen nakit anlamına gelecektir. Alışveriş yapamayan ve olumsuz deneyimlerinden dolayı bir daha yapmamaya karar verecek olan kullanıcılar, gelir düzeyiniz üzerinde değişiklik yaratırlar. Türkiye lokasyon sunucu hizmetlerini verirken tam da bu yüzden uptime süresini maksimize etmeye özen gösteriyoruz.

Dijital dünyadaki varlığınızı güçlü bir alt yapı ile desteklemek istediğiniz her an destek ekibimiz, profesyonel datacenter’larımız ve elbette uygun fiyatlı yüksek kaliteye sahip olan paketlerimiz ile buradayız. Eğer hangi paket seçeneğini tercih etmeniz gerektiğinden emin değilseniz bizimle görüşün! Sizlerden alacağımız bilgiler doğrultusunda sizin için en güçlü sonuçları verecek paketi önereceğiz.

Türkiyenin En İyi Datacenterında Barındırma

Hedef kitlenize en yakın datacenter’i tercih edin ve güçlü sonuçlar alın. Bunun için Türkiye lokasyon sunucu hizmetlerimiz ve Almanya lokasyon sunucu hizmetlerimizle eyleme geçmeye hazırız! Bizimle iletişime geçin ve dört günde işlemleri tamamlayarak barındırma sürecini başlatalım. Web sitenizin kimlere hitap ettiğini belirledikten ve en çok hit aldığınız lokasyona yakın fiziksel merkezimizi seçtikten sonra hızlı, güçlü ve kesintisiz bir deneyime hazırsınız demektir!

Respanet olarak bizler, yüzde yüz kurumsal donanımlar ve tamamen size özel olarak ayrılmış olan kaynaklarla güçlü network garantisi veriyoruz. Altyapının ve uptime’in yüksek olması, sitenizin sürekli downtime yaşamayarak kusursuz bir akış içinde olması da kullandığımız datacenter’in kalitesi sayesinde mümkün oluyor. Siz de ücretsiz kurulum avantajından yararlanarak kolayca Türkiye lokasyon sunucu kiralayabilirsiniz.

Deneyimli Teknik Ekip ile Hizmetinizdeyiz

Deneyim, kurumsal hosting hizmetlerinden dedicated server hizmetlerine kadar her aşamada mükemmel sonuçlar alabilmenizi mümkün kılar. Tam da bu yüzden, ekibimiz alanında deneyimli olan profesyonellerden oluşturuldu. Uzman ilgi ve beceri yüksek teknolojiye sahip donanım aygıtları ile bir araya geldiğinde siteniz için alacağınız sonuçlar kusursuz hale geliyor. Hizmet detaylarımızı birlikte inceleyelim:

 1. Dedicated server hizmetlerimizde SSD Storage altyapısı kullanıyoruz. Bu sayede web siteniz oldukça hızlı bir şekilde yükleniyor tarayıcılara yanıt verme süresi yirmi kat daha kısa oluyor.
 2. Kullanılmamış servisler için yedi gün iade garantisi sunuyoruz! Hizmetlerimiz konusunda iddialıyız. Sizler için oluşturduğumuz teknik gücün tamamı, sitenizi besleyecek ve ona güçlü sıralamalar & dönüşümler sağlayacak skorlara dönüşüyor. Bu yüzden Respanet, siteniz için yapacağınız en iyi yatırım haline geliyor!
 3. %100 CPU Kullanımı, 2 GB Kullanılabilir RAM, haftalık olarak yedekleme garantisi, Türkçe WebMail arayüzü, CPanel Türkçe paneş seçeneği, CloudLinux 7.7 64bit Mimari ile aradığınız her şeyi tek bir noktada barındıran kusursuz paketler. Farklı seçenekler arasından hangisini tercih etmeniz gerektiğinden emin değilseniz hemen bizimle iletişime geçin.
 4. Multi PHP Sürümleri, Güncel MySQL 5.7.28, IonCube Loader, Güncel Apache 2.4.41, Softaculous & Nginx, POP3 - IMAP – SMTP ile ekstra güçlendirilmiş yazılım alt yapısı. Web sitenizin her zaman daha fazlasına ihtiyacı var.
 5. Sizler için sağladığımız ekran kartlı sunucu desteği sayesinde grafik performansı konusunda mükemmel sonuçlar elde edin. Daha iyisi yok!

Dedicated Server Fiyatları

Peki sizler için sunduğumuz Türkiye lokasyon sunucu hizmetleri bütçenizin ne kadarına mal olacak? Harika bir soru! Hemen söyleyelim: tamamen alacağınız pakete bağlı! Yine de rakiplerimizden farklı olarak, maksimum kaliteyi ulaşılabilir ve projeleriniz için tolere edilebilir fiyatlar karşılığında sunmanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye lokasyon sunucu hizmetlerimizde SSL sertifikasını tüm paketlerde tamamen ücretsiz olarak sağlarken, koşulsuz şartsız yedi yirmi dört destek sağlamayı da ihmal etmiyoruz. Paketlerimizi satın almak istediğiniz hizmetin sayfasında bulunan listeyi inceleyerek detaylı fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Ürünlerimizin temel özellikleri, paketlerin kapsadığı hizmet seçenekleri ve avantajları hakkında detaylı bilgileri de bu listelerde sağlamaktayız.

Ufak bir not: Soru sormaya ihtiyacınız olan her an buradayız! Sizler için sağladığımız Türkiye lokasyon sunucu hizmetlerinden hangisini tercih etmelisiniz? Ekran kartı destekli barındırma hizmetlerinin web siteniz için sağlayacağı avantaj tam olarak ne? Neden SSL sertifikası, alan adı, lisans kiralama ve benzeri diğer hizmetler için de Respanet’i tercih etmelisiniz? Tüm sorularınızın yanıtı ile operatörlerimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyin!

Ürünlerimizin Özellikleri ve Sizlere Sunacağı Avantajlar

Sizler için sunduğumuz Türkiye lokasyon sunucu hizmetlerimizin avantajlarını ve yüksek güce sahip olan teknik özelliklerini birlikte incelemeye hazır mısınız? Hemen başlamanın tam zamanı!

 1. Düzenli olarak gerçekleştirilen yedekleme sayesinde web sitenizin verileri her zaman güvende.
 2. Sizler için sunduğumuz mail hizmetlerinde spam içeriklerden tamamen korunmanızı sağlayacak özel bir filtreleme teknolojisi kullanıyoruz. Yüksek performansa sahip güvenlik duvarları sayesinde sizi spama karşı koruyoruz.
 3. Tüm paketlerimiz tamamen ücretsiz SSL sertifikasına sahiptir. SSL sertifikası, her web sitesinin sahip olması gereken bir protokol olarak SEO pratiklerinde de yüksek değere sahip. Buna tamamen ücretsiz olarak sahip olacaksınız.
 4. Sitenizin yüksüz açılma hızının 0.5 saniye olmasını amaçlıyoruz. Modern, güçlü ve yüksek kullanıcı deneyimi sunan bir alan olarak web siteniz, marka prestijinizi yansıtacak.

Alt Yapınız İçin En Doğru Barındırma Hizmeti Nasıl Seçilir?

Önemsemeniz gereken çok sayıda faktör var. Bizler de sunduğumuz paketlerin tümünde bu faktörler bakımından nasıl bir performans alacağınızı şeffaf şekilde belirtiyoruz. Bu sayede güvenli bir alışveriş deneyimi mümkün oluyor. Kasa tipi, elektrik, trafik, hat, lokasyon, IP konusunda tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olacağınız barındırma hizmetlerimiz, üstün veri merkezlerimizde fiziksel olarak korunmaktadır. Bu veri merkezlerimizin korunabilir olmasının yanı sıra, erişilebilir olmasına da özen gösterdik. Yedi yirmi dört destek sunmaya hazır olan ekibimiz herhangi bir durumda sunucunuzu kontrol edebilir ve fiziksel olarak da bir sorun yaşanmadığından emin olabilir. Dahası, web sitenizin kullanıcılara sunduğunuz yüzü ile ilgili yaşadığınız her sorunda kurumsal bir firma ile muhatap olmak da size mükemmel bir konfor sağlayacak.

Alt yapınız için en doğru barındırma hizmetini seçmek istiyorsanız aşağıdaki faktörleri dikkate alın:

 1. Projenizin amacı nedir? Bir başka değişle, web siteniz tam olarak ne iş yapacak?
 2. İnternet projenizde kullandığınız yazılım türü nedir?
 3. Projenizde ne tip içerikler var ve bunlar nasıl bir yoğunluğa sahip? Bu, özellikle ihtiyaç duyduğunuz belleği belirlemek için son derece önemli.
 4. Kaç tane web sitesini barındırmak istiyorsunuz?
 5. İnternet projeniz her ay ne kadar trafik alıyor? Yakın gelecekte bu trafiğin ne kadar artmasını bekliyorsunuz?

Yukarıdaki sorulara vereceğiniz gerçekçi yanıtlar, Respanet üzerinden sizin için en doğru barındırma hizmetini almanızı mümkün kılacak. Daha fazlası için ekibimizle iletişime geçin.