Almanya Lokasyon Sunucu

Almanya Lokasyon DDos Korumalı Yeni Nesil İşlemciler ile Siz değerli müşterilerimize teknolojinin en iyi imkanlarını sunuyoruz.
tick
Multi Veri Merkezi Seçeneği
tick
7/24/365 Destek
intel_icon
Intel XEON İşlemciler
parca_icon
Donanım Garantisi
intel_icon
100 MBit/s Trafik

Minimum Disk

RAM

Ek Özellikler

Paketlerimiz arasında sizlere uygun bir paket yoksa, canlı desteğimiz ile bağlantı kurup isteğinize göre teklif alabilirsiniz.

Karar veremiyor musunuz? Hemen Bizi Arayın!

Satış öncesi destek için 0 (258) 220 28 70 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Veri Merkezi Destekli Güvenirlik

Respanet müşterileri için en iyi veri merkezlerini tercih eder. Hizmetinizi internet devlerinin yer aldığı veri merkezlerinde yüksek güvenlik önlemleriyle beraber almış olacaksınız! Yüksek standartlar, güvenli eller, proaktif çözümler! Hepsi Respanet ile bir tık uzağınızda.

Yüksek Performans

Tüm sunucularımız ve buna bağlı donanımlarımız yüksek performans ile kesintisiz çalışabilecek şekilde optimize edilmiştir.

7/24 Destek Hizmeti

Alanında en iyilerinden oluşan uzman teknik ekibimiz size her an yanıt vermeye devam ediyor! Acil durumlarda ya da sunucu yönetiminiz için gerekli sorularınızda işini en iyi yapan kişilerle muhatap olun! Sanal Sunucu hizmetinizi profesyonellerin desteğiyle güçlendirin!

 

Almanya Lokasyon Sunucu Özellikleri

Yatırımızı size ait olan fiziksel sunucularla barındırın, performansınızı kimseyle paylaşmayın! Respanet Almanya Lokasyon Sunucu hizmetleri size aşağıda yer alanları ve daha fazlasını sunar.

Yüksek Teknolojiye Sahip Donanımlar

Performansınızı en yüksek seviyeye çıkarmak için gerekli bütün donanımları size sunuyoruz. Rakiplerinizle olan mücadelenizde en yeni ekipman, teknoloji ve yazılıma sahip olun. Yenilikleri sizin için takip edelim ve herkesten önce size sunalım!

Cpanel & WHM Türkçe Dil Desteği

Kolay kullanabilir, dünyanın en yaygın kontrol panelini kullanıcılarımız için her zaman sunuyoruz! Sahip olduğunuz bütün her şeyi kolayca yönetin. Farklı yönetim paneli istekleriniz için bizimle iletişime geçin.


Yedekli Altyapı

Respanet tarafından sunulan yedekli Network altyapısı sizi uzun süreli kesintilerden korur! İşinizin etkilenmemesi için dünyada sayılı firmada kullanılan yedekli altyapı hizmetini kullanıyor, en bilinmedik durumlarda bile size çözüm ulaştırmanın keyfini yaşıyoruz.

Profesyonel Destek

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi uzmanlarından destek alın! Uzmanlarımız bütün sunucu yapılandırma ve yönetim konularında sizi yönlendirsin. Unutmayın! Projenizin uzman tavsiyelerine ve uzman hizmete ihtiyacı rekabetçi dünyada her zamandan daha çok var.


Rekor Uptime Garanti Süreleri

Network odaklı %99,9 donanım için ise %99,8 uptime garantisini Almanya Server paketlerimizde müşterilerimize sunuyoruz. Kesintisiz bir hizmetin online dünyada ne anlama geldiğini biliyor, müşterilerimizin en iyi sunucularda hizmet vermesine önem gösteriyoruz.

Yüksek Teknoloji

Almanya merkezli veri merkezlerinde yüksek teknoloji sunucularımız her zaman yenilikçi ve güçlü! Kurumsal düzeyde barındırma hizmetleriyle girişiminizin diğer herkesin önünde olmasını sağlayın! Biz verilerinizi güvende tutup size maksimum performans, kararlılık sağlarken siz yenilikçi teknolojiyle müşterilerinize hizmet verin!

Almanya Lokasyon Sunucu

Avrupa’nın en güçlü veri merkezlerinde barındırdığımız Almanya Lokasyon Sunucu paketlerimizi saatler içerisinde size teslim ediyoruz! Uygun fiyatlarla en üst düzey performanslara ulaşmak, Respanet uzman çözümleri ve yenilikçi teknolojik altyapısıyla oldukça kolay. Siparişlerinizi saatler içinde tamamlıyor, rekor uptime süreleriyle size sunuyoruz. Yılın 365 günü izlediğimiz fiyat politikasıyla indirim takip etmenize gerek kalmıyor! İhtiyacınıza göre giriş, orta, ileri ya da roket hızına sahip sunuculara hemen ulaşın.

Almanya Server Fiyatları

Respanet Almanya Lokasyon Sunucu satın alırken tasarruf edin! Maksimum verimlilik ve kararlılığa sahip olan sunucuları sizin için özel olarak yapılandırıldığı durumlarda dahi en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Respanet kullanıcılarına sunduğu sabit fiyat paketlerinin yanısıra özelleştirilmiş paketler yapabilme seçeneği sunar. Uzman ekibimizle iletişime geçerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda paketinizi hemen oluşturabilirsiniz. Güçlü ve geliştirilmiş sunucu yeteneklerini özel fiyat garantisiyle sunan Respanet, Türkiye ve Avrupa’da çalıştığı iş ortaklarıyla yeni çözümler geliştirmeye devam ediyor. Eksiksiz, ayırcvalıklı ve gelişmiş teknolojiye sahip Almanya Lokasyon Sunucu seçeneklerini uzman desteği ve cazip fiyatlarla satın almak için saniyeler içinde kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

HDD ya da SSD Sürücüler

Sizin ihtiyaçlarınıza göre sürücü desteğinizi kişiselleştirelim! Almanya Lokasyon Sunucu Seçiminizi HDD’den ya da SSD’den yana yapabilirsiniz. Seçim yaparken zorlanıyorsanız merak etmeyin! Respanet satış departmanı tüm tercihlerinizde size profesyonel yardım sunuyor!

Özelleştirilmiş Hizmet Satın Alın

Mütevazı bir uygulama ya da büyük bir veritabanı! Bütün hepsi için farklı çözümler Respanet ekibi tarafından Almanya Server hizmetleriyle size sunulur. Sitemizde yer alan paketler sizin ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa satış ekibimizden size özel bir paket hazırlamasını isteyin! Dakikalar içinde size teklifi iletelim.

%99 Uptime Sunucular

Respanet potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için her bir saniyenin büyük önem taşıdığını biliyor. Uzmanlarımız %99,9 çalışma süresine sahip olan Almanya Server hizmetlerini sizin için garanti vererek sunuyor. İnternette güvenilir ve açık olmanın ifade ettiği değeri biliyoruz. Bunun için sizi tüm rakiplerinizle her an mücadele edecek şekilde hızlı, verimli ve açık tutuyoruz! Üstelik rekor uptime süresine sahip olan barındırma hizmetlerimizi kolay kontrol paneliyle istediğiniz gibi yönetebilir, paketinizi yükseltmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En iyi donanım ve en iyi yazılımı size sunduğumuz paketler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ister misiniz? Hemen paketlerimizi inceleyin!

Yurtdışı Lokasyon Server

Projesi için farklı çözümler arayan müşterilerimiz Türkiye Lokasyon Sunucu dışında sunduğumuz seçenekleri inceleyebilir! Sizin için Avrupa’nın en iyi veri merkezlerinde onlarca farklı çözüm sunuyoruz. Paketlerinizi seçerken tam kontrol sahibi olabileceğiniz seçimler yapabilir ya da gelişmiş sunucu becerilerine sahip olmayanlar için hazırladığımız seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Respanet yurtdışı odaklı tercih yapmak isteyen müşterileri için ekran kartlı sunucu seçeneklerini her geçen gün geliştirmeye devam ediyor! Verim, kararlılık, güvenlik ve daha fazlasına sahip olacağınız seçenekleri projeniz için hemen değerlendirmeye başlayın. Sizin için sunduğumuz barındırma hizmetleri tamamen özel olarak oluşturulmuş, güvenlik önlemleri alınmış, optimize edilen seçeneklerden oluşuyor. Satın alacağınız paketlerde yükseltme yapmak ya da değişiklik yapmak için telefonda satış ekibimizle iletişime geçebilir, satış departmanımız tarafından size özel olarak yapılan teklifleri değerlendirebilirsiniz.